Współpraca z Porsche Deutschland Club - Prime EVA

Współpraca z Porsche Deutschland Club

Prime EVA nawiązała współpracę z Porsche Owners Club w Niemczech. Pragniemy podziękować miłośnikom Porsche za dostarczenie nam wzorów mat podłogowych do samochodów, dzięki którym mamy możliwość zapewnienia maksymalnej kompatybilności z Państwa samochodem. Na zamówienie dostępne są maty podłogowe do następujących modeli Porsche:
Taycan
Cayman
Panamera
Cayenne
Macan
Carrera JT
Boxster
Porsche 968
Porsche 944
Porsche 928
Porsche 924
Porsche 918
Porsche 914
Porsche 912
Porsche 911
Porsche 356
Porsche 718
Jak się okazuje, ze względu na agresywny styl jazdy Porsche, welurowe dywaniki podłogowe często szybko się zużywają, szczególnie pod pedałami. Jednocześnie właściciele Porsche bardzo cenią sobie estetyczny wygląd samochodu. Zaprosiliśmy członków klubu Porsche do przetestowania dywaników samochodowych Prime EVA. Wynik testów przerósł wszelkie oczekiwania: Maty EVA praktycznie nie odkształcają się z czasem pod naciskiem butów.
Ważną zaletą jest czystość w kabinie. Rzeczywiście, w przeciwieństwie do mat welorowych, które gromadzą kurz i brud z butów, Prime EVA dzięki komórkowej strukturze dłużej wygląda czysto. Tak więc, oszczędność czasu na czyszczenie wnętrza na sucho i trwałość sprawiają, że maty podłogowe EVA są najbardziej atrakcyjnym wyborem dla właścicieli samochodów. A możliwość dostosowania kolorów i faktur do swojego pojazdu sprawia, że praktyczna mata staje się stylowym dodatkiem. Idealne połączenie dywaników i wnętrza samochodu sprawia, że Twoje Porsche jest prawdziwym samochodem weekendowym.
Dziękujemy Klubowi Porsche za współpracę i za spojrzenie na problem z pierwszej ręki.
Jeśli lubisz szybką jazdę, prędkość i bezpieczeństwo, to już teraz powinieneś zamówić maty podłogowe EVA do swojego samochodu. Zatwierdzone przez Porsche.

Powrót do blogu