Zrównoważony rozwój

Byliśmy świadkami wpływu na nasze środowisko i szkód, jakie wyrządza ono na całym świecie. W ciągu ostatnich 20 lat zrozumieliśmy, co skutki tego wpływu mogą oznaczać dla nas: podnoszący się poziom wód, ekstremalne warunki pogodowe i ryzyko wyginięcia gatunków zwierząt. Wszystko to wpływa na nasze życie osobiste i zbiorowe, dlatego musimy działać TERAZ.

My wyznaczamy nasze standardy ochrony środowiska dostarczając produkty i usługi, które spełniają wymogi neutralności klimatycznej.

Co to znaczy neutralność klimatyczna?

Neutralność klimatyczna oznacza, że podczas produkcji i dostarczania naszych produktów nie emitujemy żadnych gazów cieplarnianych i nie możemy zwiększać ilości gazów niszczących klimat w atmosferze. Nasze wytyczne dotyczące produkcji uwzględniają odnawialne źródła energii, takie jak wiatr, woda i słońce.

Działamy!

Ochrona środowiska jest naszym priorytetem. EVA ponosi odpowiedzialność: Za nasze środowisko i naszych klientów. Neutralna dla klimatu produkcja i dostawy to odpowiedzialność społeczna, którą traktujemy poważnie.

POWTÓRNEUŻYCIE. Najczystsze samochodowe dywaniki podłogowe, jakie kiedykolwiek dostaniesz! Używane samochodowe dywaniki podłogowe EVA są ponownie składane i przetwarzane na nowe samochodowe dywaniki podłogowe EVA. W porównaniu z zakupem nowego zestawu samochodowych dywaników podłogowych, nasze produkowane na zamówienie samochodowe dywaniki podłogowe mają minimalny wpływ na klimat. Zużywa się mniej zasobów i produkuje mniej odpadów. Tak jest czyściej. REUSE łączy jakość z długowiecznością.

Chcemy odzyskać Twoje samochodowe dywaniki podłogowe! Wymieniając używane dywaniki samochodowe EVA, otrzymasz 20% zniżki na nowe dywaniki samochodowe. Twoje używane dywaniki samochodowe EVA zostaną ponownie złożone i przetworzone na nowe dywaniki samochodowe w ramach naszego programu REUSE. To oszczędza mnóstwo energii.

Produkcja bez odpadów. Nasz zakład produkcyjny został przekształcony w kierunku bardziej zrównoważonych praktyk w całym łańcuchu produkcyjnym. Nie oznacza to jedynie usuwania odpadów w miejscu produkcji, ale także wykorzystywanie w procesie produkcyjnym 23% polimerów pochodzących z recyklingu.

Dzięki procesowi Climate Neutral Manufacturing przedłużyliśmy żywotność tysięcy samochodowych dywaników podłogowych, a tym samym uchroniliśmy je przed wyrzuceniem. Nasze opakowania są wykonane w 100% z materiałów pochodzących z recyklingu, a my musimy monitorować nasze standardy ochrony środowiska i stale je ulepszać.