Materiał na dywaniki samochodowe - Prime EVA

Materiał na dywaniki samochodowe

Dywaniki samochodowe Prime EVA wykonane są z innowacyjnego materiału Ethylene Vinyl Acetate, który podobnie jak guma jest bardzo elastyczny i trwały, a jednocześnie przyjazny dla środowiska. Jest lekki i jednocześnie mocny, funkcjonalny i estetyczny. Posiada porowatą strukturę w postaci "plastrów miodu". Struktura plastra miodu lub diamentu daje możliwość zatrzymania dużej ilości płynu, dzięki czemu nigdy nie zepsujesz brudu do wnętrza samochodu. Te właściwości sprawiają, że materiał ten jest najlepszym wyborem na dywaniki samochodowe, a także spełnia wszystkie normy i wymogi bezpieczeństwa. Pianka EVA jest wykonana z bezpiecznych dla środowiska komponentów i nie powoduje reakcji alergicznych.


Dywaniki samochodowe Premium EVA produkowane są w Europie. Dzięki wysokiej jakości materiału maty nie mają toksycznego zapachu. Dywaniki mogą mieć zapach, gdy są nowe. W ciągu 2-3 dni pachną jak nowe, a zapach nie pojawia się ponownie nawet przy dalszej eksploatacji w wysokich temperaturach.

Dzięki gładkiej powierzchni łatwo jest wyczyścić dywaniki samochodowe EVA. Do czyszczenia masztu samochodowego nie potrzeba dodatkowych środków chemicznych, choć materiał EVA jest odporny na działanie odczynników chemicznych.


Żywotność dywaników wykonanych z materiału EVA zależy od stylu jazdy właściciela i warunków, w jakich dywaniki są używane. Średnio dywaniki mogą wytrzymać do 5 lat.

DYWANIKI SAMOCHODOWE CAŁOSEZONOWE

Dywaniki podłogowe EVA są dostępne przez cały rok. W zimie nie wchłaniają wody. Latem nie wydzielają żadnego zapachu, a w komórkach gromadzą kurz i piasek. Dlatego kupując dywaniki samochodowe z materiału EVA nie trzeba mieć wielu rodzajów dywaników na odpowiednią porę roku.

Powrót do blogu