Pomoc ukraińskim siłom zbrojnym w trudnym okresie stresu i niepewności

Pomoc ukraińskim siłom zbrojnym w trudnym okresie stresu i niepewności

Do naszych drogich klientów i całej społeczności EVA: Wszyscy jesteśmy świadkami strasznej sytuacji na Ukrainie. Znaczna część naszego zespołu przebywa na Ukrainie i robimy wszystko, co możliwe, aby zapewnić bezpieczeństwo wszystkim członkom zespołu i ich rodzinom. Stoimy razem!

 W tym niezwykle trudnym czasie pozostajemy zjednoczeni i konieczne jest natychmiastowe działanie. Dlatego zaczęliśmy produkować maty do spania z pianki EVA dla ukraińskiego wojska. Aby natychmiast wesprzeć wojsko i odporność tych wszystkich dzielnych żołnierzy.

Jeśli chodzi o bieżące zamówienia, zamówienia złożone w przedsprzedaży lub zamówienia, które chcesz złożyć, możemy zapewnić, że WSZYSTKIE zamówienia zostaną zrealizowane!

Musimy jednak prosić o wsparcie i cierpliwość, aby zaakceptować przedłużenie czasu dostawy o kilka tygodni, ponieważ priorytetem jest dla nas produkcja dla wojska ukraińskiego.

Mamy nadzieję i z góry dziękujemy za wyrozumiałość i cierpliwość w czasie tego trudnego kryzysu, który bez wątpienia przezwyciężymy.

W imieniu całego zespołu EVA.

Vitaliy Yastrebov
Dyrektor Generalny / Grupa Evaline