Oryginalne maty samochodowe - Prime EVA

Oryginalne maty samochodowe

Wielu właścicieli samochodów przy wymianie dywaników samochodowych często poszukuje oryginalnych dywaników samochodowych. Uważa się, że są one idealnie dopasowane do wnętrza pojazdu, markowe i lepiej wyglądające. Ale firmy specjalizujące się w produkcji dywaników samochodowych przeszły długą drogę. Wymienimy 3 kluczowe fakty: dlaczego maty polimerowe EVA firmy Evaline są lepsze niż oryginalne maty.

  1. oryginalne dywaniki, zwłaszcza w luksusowych samochodach, są w przeważającej części tekstylne, co oznacza, że trudno je zabrudzić i szybko się zużywają, przez co są znacznie mniej skuteczne niż dywaniki EVA.
  2. nasza produkcja mat EVA na zamówienie pozwala na pokrycie znacznie większej powierzchni wnętrza pojazdu niż w przypadku oryginalnych mat samochodowych. Oznacza to, że początkowa tapicerka wnętrza pozostanie czystsza.
  3. Koszt mat EVA, przy wszystkich ich licznych zaletach, jest znacznie niższy niż koszt mat oryginalnych.

Jeśli więc chcesz kupić nowy samochód, radzimy od razu zadbać o zakup nowoczesnych, indywidualnych dywaników EVA do niego, aby wszystko było idealne już od pierwszego dnia.
Powrót do blogu