Jak wyglądają dywaniki samochodowe EVA po 6 miesiącach, 1 roku użytkowania - Prime EVA

Jak wyglądają dywaniki samochodowe EVA po 6 miesiącach, 1 roku użytkowania

Dywaniki samochodowe Prime EVA to solidne i trwałe produkty, które wytrzymują długotrwałe użytkowanie w różnych środowiskach. Wykonane są z octanu etylenu winylu, co zapewnia im wysoki poziom odporności na różne oddziaływania, takie jak wstrząsy mechaniczne, chemikalia, wilgoć i wahania temperatury.


Jak wyglądają dywaniki samochodowe EVA po 6 miesiącach użytkowania?

Zdjęcie przedstawia dywaniki EVA w Skodzie, w warunkach rzeczywistych z zabrudzeniami (nie prane), aktywny czas użytkowania - 6 miesięcy.
Mata jest całkowicie wolna od uszkodzeń i zabrudzeń.

 

Jak wyglądają dywaniki samochodowe EVA po 1 roku użytkowania?

Zdjęcie przedstawia dywaniki EVA w Citroenie, w warunkach rzeczywistych (wyprane), czas aktywnego użytkowania - 1 rok. Mata wygląda jak nowa, szczególnie po praniu.Maty samochodowe EVA mogą być wykorzystywane na wiele sposobów

  • Jako maty podłogowe do samochodów dostawczych,
  • Maty do taksówek,
  • Maty do nowych samochodów,
  • Maty dla samochodów osobowych.

Dostępne w szerokiej gamie kolorów i rozmiarów, istnieje wybór mat dla każdego zastosowania.

Niezależnie od tego, czy prowadzisz aktywny tryb życia, taki jak gra w golfa, wędrówki, piknik, podróże, jazda na nartach czy spacery ze zwierzętami domowymi, maty EVA są najlepszym wyborem.

Maty EVA zazwyczaj nie tracą swoich właściwości, takich jak stabilność i trwałość po sześciu do sześciu miesięcy użytkowania. Są łatwe do czyszczenia i mogą być używane nawet przy intensywnym użytkowaniu. To sprawia, że maty EVA są doskonałym wyborem dla tych, którzy szukają trwałego i niezawodnego materiału i którzy często używają swojego samochodu.
Są łatwe do czyszczenia, mogą wytrzymać długotrwałe użytkowanie i są dostępne w wielu opcjach, co czyni je uniwersalnym wyborem dla wielu zastosowań.

Powrót do blogu